Turbo E-Bike'larla ilgili soru ve cevaplar.
29.07.2021
Turbo e-bike'lar en iyi e-MTB markası olarak teknolojide liderdir, Turbo Levo 3 yıl boyunca en iyi e-MTB modeli, Grand Fondo seçimi dâhil olmak üzere bir dizi Global olarak tanınan onur ödülüne layık görülmüştür. Turbo Vado ve Turbo Creo SL için Choice Tüketici ödülü de bunlardan sadece birkaçıdır. Kaliforniya'da tasarlanan ve İsviçre mühendisliği ile üretilen, piyasadaki en iyi e-bisikletleri sunmak için  Specialized tavizsiz bir yaklaşım benimsemiştir.
Tags: turbo,e-bike

Bisiklet kaskı nasıl seçilir?
07.08.2020
Bisiklet kaskı nasıl seçilir? Bisiklet kaskı sürüş güvenliğiniz için en önemli ekipmanlardan biridir, güvenliğinizi tam sağlaması için kafanıza doğru biçimde oturması ve doğru ayarlanması gerekir. Diğer yandan kaskın uzun süreler kafanızda kalacağını da düşünürsek varlığını mümkün olduğunca az hissettirmelidir, bunun için kaskın hafif olması, havalandırma kanallarının yeterli olması ve kayışlarının rahatsız etmemesi önemlidir.
Tags: Bisiklet kaskı seçimi, doğru ölçüde kask

Şehirde Bisiklet Sürerken Nelere Dikkat Etmeliyiz
29.01.2019
    Sürüşte trafik kurallarına uymanın haricinde her zaman trafikteki diğer sürücüler tarafından öngörülebilir bir şekilde sürüş yapmalıyız. Trafiği iyi takip etmek, yollardaki tehlikelere karşı uyanık olmak ve defansif şekilde kullanmak can güvenliğimiz açısından önem arz eder.
Tags: Şehirde bisiklet kullanımı

Specialized Sirrus ile şehrin temposunu yakala!
02.07.2018
Şehir bisikleti arayanlar için doğru seçim : Specialized Sirrus!
Tags: specialized sirrus şehir bisikleti fitness zayıflama ekonomik commuter hibrit estetik şık modern tasarım

Specialized Turbo Vado 6.0 Şehir İçindeki Görünmez Kanatlarınız
08.06.2018
Şehir içinde bisiklet kullanımının yaygınlaşmasıyla birlikte, günlük yaşamında bisiklet kullanan insanların ihtiyaçları ve gereksinimleri de çeşitleniyor. Specialized Turbo Vado E-Bike 6.0 işte tam da bu ihtiyaçtan dolayı son kullanıcıya efektif çözümler yaratmak için geliştirildi.  
Tags: e-bike specialized turbo vado 6.0 elektrikli bisiklet

Bisiklet kullanmanın çalıştırdığı kas grupları nelerdir?
03.05.2017
Yaz aylarının yaklaştığı şu günlerde kışın aldığımız kiloları vermenin ve yaza daha fit bir görünümde girmenin tam zamanı. Yaza fit ve sağlıklı bir şekilde girmek için uygulayacağımız pek çok egzersiz hareketleri, spor aktiviteleri bulunmaktadır. Bunlardan bir tanesi de bisiklet sürmektir. Hem zevkli hem de kasları diğer egzersiz ve spor uygulamalarına göre daha fazla çalıştıran bir uygulamadır. Peki bisiklet sürmek hangi kasları çalıştırıyor?
Tags:

Bahar Aylarında Bisiklet Giyimi Nasıl Olmalıdır?
03.05.2017
İlkbahar ve Sonbahar ayları bisiklet sporu için en elverişli aylardır. Fakat bu aylarda kıyafet seçimi sporcular için oldukça problem olmaktadır.  
Tags:

Kış mevsiminde bisiklet giyimi nasıl seçilmelidir?
20.09.2016
Bir çok bisiklet kullanıcısı bundan pek hoşlanmasa da Ekim ayının gelmesi ile kış mevsiminin yaklaştığını daha bir hisseder olduk. Bir grup kullanıcı kışın bisiklete binmemeyi tercih ederken bir kısım kullanıcı da kışa aldırış etmeden Mutluluğa Çevirmeye devam ediyor. Binmemeyi tercih edenlerin sebeplerinin başında ise iklim koşullarının uygunsuzluğu geliyor ama bu koşulların üstesinden gelmek ve Mutluluğa Çevirmeye devam etmek iki şeye dikkat ederek mümkün; Doğru giyim ve doğru ekipman. Bu yazımızda ilk önce sizlere kış mevsiminde korunaklı ve rahat şekilde bisiklete binmek için nasıl giyinmek gerektiği hakkında bilgi vereceğiz. Bisikletimizi kışa nasıl hazırlarız ve doğru ekipman nasıl seçilir konusu da bir sonraki yazımızda yer alacak.
Tags:

Bike Fit Nedir? Retül ile Body Geometry Fit Nedir?
20.09.2016
    Retül ile Body Geometry Fit Uygulaması temel olarak kullanıcının vücut yapısı, deneyim seviyesi, şikayetleri, sürüş tarzı ve alışkanlıklarının incelenmesi, bunların sonuncuna göre hassas ölçümler yaparak bisikletin en uygun ayarlara getirilmesidir. Bu uygulama mevcut bisikletiniz üzerinde gerçekleştirilebileceği gibi kendinize ait bir bisikletiniz yok ise Retül Müve SL bisiklet üzerinde de gerçekleştirilebilir. Retül Müve SL bisiklet üzerinde yapılan uygulama ile kendinize en uygun bisiklet ölçüsünü ve donanım özelliklerini tespit etmek mümkündür.   Retül ile Body Geometry Fit uygulaması tüm marka ve model bisikletlere uygulanabilmektedir.  
Tags:

eticaretPORT Altyapısı Kullanılmıştır